Založit novou webovou stránku nebo e-shopChci nový web
aktualizováno: 15.05.2011 19:37:52 

...vlastikův pravidelně nepravidelný blog...

...projekty...  "Nejenže je vesmír podivnější než si myslíme,
    je dokonce podivnější, než si dokážeme představit."  John Burdon HALDANEV této sekci najdete projekty, které realizuji se svými přáteli. Prvním projektem, kterým spolu  s Tomem začínáme, je projekt ...pomáháme druhým... 


 
                                 
Projekt č. 1 ...pomáháme druhým... je věnován zlínskému Canisterapeutickému centru. Do projektu jsme zapojili kolegyně a kolegy z firmy, jejichž zálibou je focení. Zapůjčili nám fotografie z cest, dovolených atd. Sešlo se tak 12 amaterských fotografů s 12ti sadami fotografií. Každých 14 dní budou tyto fotografie vystaveny na firemním intranetu, mých stránkách a stránkách zlínského Canisterapeutického centra. Až do června 2009 tak máte možnost každých 14 dní shlédnout 6 fotografií od každého fotografa. Začali jsme v pátek 16. ledna 2009 ve 12:00 hod. vernisáží mých fotek. Čas ukázal, že od vernisáží upustíme a budeme vystavovat jen na netu. Tedy co 14 dní v pátek nová sada fotek. 14 dní máte možnost hlasovat pro nejhezčí fotku, která bude vydražena a výtěžek dražby bude věnován zlínskému Canisterapeutickému centru. Čas opět ukázal, že fotku si může vydražit vlastně každý, ne jen zaměstnanci naší firmy. Proto jsme druhou dražbu fotek  tj. od 13.2.2009 přenesli na internetový aukční portál www.odklepnuto.cz . Znamená to možnost více peněz. Vydražitel získá vydraženou fotku zarámovanou v clipu velikosti A3. Vybrané peníze budou převedeny na konto zlínského Canisterapeutického centra. Vše bude pečlivě zadokumentováno. Pomozte i Vy. Jak? V každé sadě hlasujte pro nejhezčí fotku - fotku, která bude vydražena. A třeba si ji i kupte. Věřte, že podpoříte dobrou věc. 

Aktuální stav konta zde.
Aktuální fotky a hlasování zde.

                                                                                   Děkujeme za Váš hlas a Vaši účast v aukci.
Projekt č. 2  ...kalendář...

rámci předchozího projektu vydáme s Tomem 500 nebo 1.000 ks (podle zájmu) nástěnných kalendářů pro rok 2010 formátu 30 x 30, jehož obsahem budou vítězné fotografie. Část výtěžku půjde opět Canisterapeutickému centru Zlín. Budete-li mít zájem, rádi Vám jej prodáme. Podpoříte dobrou věc.  
                                                                                         
Objednávky na kalendář zde

 

 
TOPlist